Kontakt

Her finner du kontaktinfo på ansatte og klubbkontakter i Idretten Skaper Sjanser. For generelle henvendelser ber vi deg bruke post@idrettenskapersjanser.no.

Administrasjon

Anne-Kathe Reme
Organisasjonssekretær
annekathe@idrettenskapersjanser.no+47 90690560
Monica Brynhildsen
Fagansvarlig rus
monica@idrettenskapersjanser.no
+47 951 51 406
Thomas Engelsgjerd
Trener- og eventansvarlig sykkel
thomas@idrettenskapersjanser.no
+47 47399833

Klubbkontakter

Ann-Helen Tonheim
Ann-Helen Tonheim
Råde og Onsøy Rideklubb
annhelentonheim@gmail.com
99613495
Lars Tore Markussen
Bjørn A. Bergenheim
Morsa Sykkelklubb
bjorn@morsask.no
95089533
Tor Eirik Ombustvedt
Linda Treseng
Ullensaker Cykleclub
linda.treseng@gmail.com
48162311
Line Moen
Line Moen
Morsa Sykkelklubb
line@dressursaklart.no
95926347
Einar Solberg
Jack Fredriksen
Arendal Cycleclub
Jack.Fredriksen@arendal.kommune.no
902 18 933
Åse Mortensen
Åse Mortensen
Arendal og Grimstad Rideklubb
mortensenaase@gmail.com
91159610
Lars Engeberg
Lars Engeberg
Bergen Cycleclub
lengeberg@mil.no
99545780
Kirsti Krohn Garnæs
Kristi Krohn Garnæs
Byåsen Langrenn
kirsti.k.garnas@ntnu.no
92051678
Anne-Rebekka Kulseng-Hansen
Anne-Rebekka Kulseng-Hansen
Harstad Ride og Kjøreklubb
post@annerebekka.no
48073160